Inwestycja

O INWESTYCJI

Esencja slow living

Kolejna inwestycja Blue Forest Development realizowana w obrębie ulicy Kardamonowej, prezentuje architekturę o wartościach uniwersalnych, wrażliwą na lokalny kontekst, respektującą środowisko i trafiającą w upodobania różnorodnych grup odbiorców. Pierwszy etap inwestycji odnoszący się do założeń zabudowy jednorodzinnej, bliźniaczej i wolnostojącej, dedykowany był odbiorcom zainteresowanym rzeczywistą wartością nabywanej nieruchomości i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem Klientów.

Podobne założenia inwestor postanowił wypełnić obecnie, realizując 4 trzykondygnacyjne budynki o podwyższonym standardzie i nowoczesnej architekturze. Kameralna ilość mieszkań na każdej kondygnacji, przestronne balkony i loggie, ponadstandardowe przeszklenia, cichobieżne windy. Tak powstaje dla Państwa samowystarczalna jednostka osiedlowa. Komfortowa, dająca wytchnienie od zgiełku miasta, a jednocześnie pozostająca z nim w krótkim dystansie.

gotowy-3_1000px_sygnet
3_1000px_sygnet

Forma

Ambicją Pracowni Architektonicznej P33 było efektywne wykorzystanie przestrzeni użytkowej domów, przy jednoczesnym dążeniu do stworzenia zespołu budynków o wyrazistej architekturze i dostrzegalnej indywidualizacji poszczególnych segmentów zabudowy. Konsekwencja w doborze surowców wykończeniowych i palecie kolorystycznej z dominująca bielą i wygaszoną zielenią, stanowią klamrę spinającą kolejne etapy inwestycji, gdzie część zabudowy jednorodzinnej doskonale harmonizuje z górującymi nad nią budynkami wielorodzinnymi.
Zastosowana w projekcie kolorystyka jest bezpośrednim nawiązaniem do mało zabudowanego otoczenia, roślinnych motywów i ekologicznych odniesień. Podkreśla wrażliwy środowiskowo charakter inwestycji, harmonijnie wpisującej się w otoczenie, nie dominującej w przestrzeni, której cechami jest życie w zgodzie z naturą, kontakt z przyrodą, zachowanie klimatu zielonej enklawy.

Przestrzeń

Dom jest funkcją czasu i przestrzeni. Podlegająca dynamicznym i nieprzewidywalnym zmianom rzeczywistość, przyniosła całej ludzkości refleksję, że czasem dom jest całym światem. Jesteśmy odpowiedzialni za kreowanie dobrych przestrzeni, zapewniających komfort, poczucie bezpieczeństwa, możliwość łączenia kilku funkcji życiowych ‐ pracy, nauki i odpoczynku, przenikania się pokoleń, tworzenia mikrospołeczności. Powierzchnie mieszkalne inwestycji KARDAMONOWA są przestronne i komfortowe, zarówno w odniesieniu do zabudowy jedno jak i wielorodzinnej. Orientacja domów względem siebie oraz rozmieszczenie mieszkań na poszczególnych kondygnacjach budynków mieszkalnych, gwarantuje kameralność i poczucie prywatności.

Standard

Projektujemy przyjazną przestrzeń do życia, odpowiadając na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dbamy o dobry klimat i wyjątkowe widoki. Mieszkania stwarzają możliwość dowolnej aranżacji powierzchni mieszkalnych, ogrzewanie podłogowe pozwala zachować pełną funkcjonalność lokali, prowadzenie światła do wnętrz odbywa się za pomocą trzyszybowych okien PCV, również w wariancie przesuwnym lub dużych przeszkleń w zabudowie wielorodzinnej. Elewacje domów prezentują różne sposoby wykończenia: od naturalnego drewna po tynki strukturalne. Podobnie rozłożono akcenty przy budynkach wielorodzinnych – czysta biel elewacji i detale wykończenia w powłokach na bazie naturalnego drewna. Tereny wspólne z nasadzeniami, ciągi komunikacyjne oświetlone kameralnym światłem latarni LED, dają poczucie bezpieczeństwa i harmonii z otoczeniem.

Rodzaje tynków

OINWESTYCJI_tynk_biały

biały

OINWESTYCJI_tynk_zielony

zielony

OINWESTYCJI_tynk_grafitowy

grafitowy

OINWESTYCJI_tynk_drapany

biały drapany

Elementy wykończenia budynków

KARDAMONOWA_website_INWESTYCJA2_03
inwestycja_metal
KARDAMONOWA_herb_RGB_white

Wybierz swoje mieszkanie

LOKALIZACJA

Zielona strefa wrocławskich Żernik

KARDAMONOWA łączy przywilej mieszkania w zielonej strefie wrocławskich Żernik, w kameralnych budynkach o nowoczesnej architekturze, z dala od intensywnego ruchu arterii miejskich z jednoczesnym szybkim dostępem do AOW. Orientacyjne odległości od istotnych lokalizacji miejskich…